O pořadu Sami a přece spolu
Volné pokračování společného česko-slovenského vysílání Rádia Regina Stred a Českého rozhlasu Ostrava – 30 let sami a přece spolu.
Společné česko-slovenské vysílání pokračuje i letos. Od dubna do října pro vás máme vždy poslední pátek v měsíci hodinu před polednem přenos z některého turisticky atraktivního místa – střídavě u nás a na Slovensku.
V roce 2023 jsme v rámci cyklu 30 let sami a přece spolu vysílali každý měsíc a k tomu přidali ještě přenos slavnostního koncertu. Letos budeme vysílat během turistické sezóny přímo z místa.
Pořadem vás stejně jako loni budou provázet Marcela Čížová z Rádia Regina Stred a Richard Piskala z Českého rozhlasu Ostrava.
Další pořady
-
550 Scarlattiho sonát
Mistrovské klavírní miniatury k poslechu i ke stažení ve formátu flac! Dlouhodobý projekt stanice Český rozhlas D-dur nabízí kompletní dílo Domenica Scarlattiho.
-
Klasika na dosah
Čtyřhodinové vysílání pro posluchače, kteří teprve nacházejí cestu ke klasické hudbě.