Dětský pěvecký sbor a soubor BROLN – záznam YouTube videopřenosu

16. prosinec 2012

Český rozhlas jako nový prémiový partner YouTube vysílal na svém kanálu živý přenos vánočního koncertu Dětského pěveckého sboru Českého rozhlasu a souboru BROLN.

Do letošního Vánočního dne Euroradia přispěl Český rozhlas přímým přenosem z kulturního domu Vzlet v pražských Vršovicích.

V pestrém programu naplněném českými, moravskými, slovenskými, ale i evropskými koledami vystoupil Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu se sbormistryní Blankou Kulínskou a Brněnský rozhlasový soubor lidových nástrojů BROLN s primášem a uměleckým vedoucím Františkem Černým.

Slyšeli jsme sólisty Kláru Obručovou, Jana Zaviačiče, Lukáše Weisse a Michala Marholda. Koncert uváděla Jitka Novotná.

Oficiální YouTube kanál Českého rozhlasu vám nabízí videa ze zákulisí ČRo a další události, které zachytil náš multimediální štáb. Díky sofistikované technologii chránící autorská práva (nástroj ID Obsahu) vám můžeme nabídnout i videa, která bychom kvůli autorským dohodám jinak publikovat nemohli.

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.